Jesteś tutaj: Start

Witamy na stronie internetowej

Szkoły Podstawowej nr 1 im. Lotników Polskich w Poddębicach

Konsultacje dla rodziców

Konsultacje dla rodziców odbędą się w dn. 31 maja (wtorek), w godz. 17.00-19.00.

Informacja dot. piątku, 27 maja.

Informujemy, że w dn. 27 maja nie ma zajęć dydaktyczych. Szkoła zapewnia opiekę świetlicową, stosownie do zapotrzebowania.

Zaproszenie dla rodziców przyszłorocznych pierwszoklasistów
Zapraszamy na spotkanie pt. "Moje dziecko będzie pierwszoklasistą", które odbędzie się w dn. 6 czerwca 2016 r., o godz. 17.00 w sali 39. Spotkanie przeznaczone jest dla rodziców dzieci rozpoczynających we wrześniu br. naukę w szkole.

Zbiórka sprzędu AGD

W dniach 30-31 maja odbędzie się ostatnia w tym roku zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz baterii. Zużyte urządzenia prosimy składować pod halą sportową od strony ul. Łęczyckiej, a kartkę z podanym imieniem, nazwiskiem ucznia, klasą i rodzajem oddanego sprzętu przekazać Panu Woźnemu w celu dopisania punktów do konta klasy i ucznia.
Po 1 czerwca nie będziemy zbierać baterii i sprzętów i akcja zostanie zakończona, stąd prośba o zdanie wszystkich zapasów.

Klub Młodego Ekologa

Środa, 2016-05-25