Jesteś tutaj: Start

Strona główna

 

Witamy na stronie internetowej

Szkoły Podstawowej nr 1 im. Lotników Polskich w Poddębicach 

 

 

 

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej chciałbym wszystkim nauczycielom i wychowawcom, pedagogom, pracownikom Szkoły Podstawowej nr 1 im. Lotników Polskich w Poddębicach złożyć serdeczne podziękowania za ich zaangażowanie w pracę wychowawczą i dydaktyczną.

 

Niech Dzień Edukacji Narodowej oraz wszystkie pozostałe w roku szkolnym będą spokojne, pełne zadowolenia i sukcesów w edukacji i wychowaniu dzieci i młodzieży.

 

Życzę Państwu, aby niełatwa misja nauczyciela, pedagoga, wychowawcy przyniosła jeszcze lepsze efekty oraz satysfakcję i radość. Pragnę podziękować za oddanie dla uczniów, okazywane wsparcie oraz ogromne poświęcenie i wysiłek włożony w kształtowanie ich charakterów.

 

Wszystkim Nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi oraz emerytom, życzę wszelkiej pomyślności, zdrowia, radości z osiągnięć w pracy zawodowej, wytrwałości w pokonywaniu codziennych trudności i powodzenia w życiu osobistym.

 

Dyrektor Szkoły

 

mgr Sebastian Bamberski 

 

 

***

W roku szkolnym 2016/2017 Akcja " Zbieraj z klasą"  zostaje zawieszona. Ponownie ruszamy 1 września 2017 r. Sugerujemy gromadzenie baterii i sprzętu we własnym zakresie, a my go z przyjemnością odbierzemy za rok.

Kalendarium

Sobota, 2016-10-22

Imieniny: Haliszki, Lody

Statystyki

  • Odwiedziny: 294580
  • Do końca roku: 70 dni
  • Do wakacji: 244 dni