Zbiórka makulatury zakończona

Zbiórka makulatury zakończona.

Przez dwa tygodnie po świętach Bożego Narodzenia i kolejne dwa po feriach zimowych trwała w naszej szkole zbiórka makulatury. Efekt to 1746 kg papieru i tektury, które zostały oddane do punktu skupu. To daje średnio 2,8 kg na ucznia. W zbiórce wzięli udział uczniowie klas 0-VI, biblioteka szkolna i nauczyciele. Dziękujemy za wsparcie właścicielowi sklepu Oskar w Poddębicach, który własnym transportem dowiózł znaczną ilość makulatury. Podziękowania należą się też rodzicom, którzy pomagali w doniesieniu paczek do szkoły. Wdzięczni jesteśmy Panu Woźnemu i Pani Zofii Galoch, bez których zaangażowania i pomocy zbiórka nie mogłaby się odbyć.

Szkoda, że niektórzy uczniowie zlekceważyli zbiórkę. Niektóre klasy zwyczajnie nie wzięły w niej udziału. Przecież każdy kilogram makulatury pomaga chronić lasy przed wycinką.

Fundusze pozyskane ze zbiórki zostaną przekazane na zakup sadzonek krzewów do obsadzenia klombu przed szkołą.

Niedziela, 2017-06-25

Imieniny: Łucji, Witolda